Про нас

like

Хата Ламінату 

Це спеціалізований партнерський магазин підлогових покриттів та дверей місія якого – підбір якісної підлоги та дверей для Вашого будинку як основи гарного інтер'єру.

like

Наш магазин надає своїм клієнтам

виключно якісну продукцію, замовити яку Ви можете прямо зараз, або відвідавши мгазин. Перевагою нашого магазину є здатність задовольнити навіть найвибагливішого клієнта. Ми надаємо товар самого вищого сорту, тому купити підлогове покриття у нас - означає придбати, перш за все, високу якість і надійність в процесі експлуатації.

like

В асортименті

спеціалізованого магазину Хата Ламiнату представлено більше 1000 різноманітних декорів ламінату, паркетної дошки та масиву від провідних світових виробників, а також пропонуємо нові рішення для створення неповторного стилю Вашого будинку чи квартири.

like

Якщо Вам необхідні підлоги

які повинні сприймати великі навантаження, тоді ми допоможемо Вам зробити правильний вибір, адже кожен вид покриття чи дверей характеризується своїми особливостями, тому варто проконсультуватися з нашими фахівцями. Більше того, наші товари абсолютно нешкідливі для здоров'я людини. Це пояснюється використанням натуральних матеріалів, які у своєму складі не містять будь-яких шкідливих речовин.

like

Ми завжди раді співпрацювати з Вами.

Наші кваліфіковані фахівці допоможуть Вам зробити правильний вибір. Більше того, у разі необхідності, наші майстри із задоволенням нададуть допомогу в установці підлогових покриттів. Ми допоможемо Вам підібрати будь-який елемент інтерєру, який гармонійно впишеться у Вашу домівку. Наш магазин має у своїй наявності продукцію, виконану з різних матеріалів, широкий достаток яких справить незабутнє враження на кожного. Ми піклуємося про своїх клієнтів, тому широке розмаїття вибору, крім усього іншого , характеризується доступною ціною. Також наш магазин проводить постійні акції та оновлення колекцій, щоб завжди радувати нашого покупця.